Perlas energija

0
0,0 rating
0 out of 5 stars (based on 0 reviews)

Informacija ruošiama. Daugiau informacijos apie tiekėją galite rasti čia.

Perlas energija planai

TiekėjasPlano pavadinimasLaiko zonosSuvartojamas kiekis, kWh/mėn.Tarifas darbo dienos metu, ct/kWhTarifas naktimis ir savaitgaliais, ct/kWhBendras tarifas, ct/kWhAbonentinis mokestis, EUR/mėn.Komentaras
Perlas energijaStandartinisViena300.00--13.7--
Perlas energijaStandartinisDvi300.0015.59.9---
Perlas energijaNamaiViena300.00--12.23-
Perlas energijaNamaiDvi300.0013.79-3-
Perlas energijaNamai pliusViena300.00--11.76-
Perlas energijaNamai pliusDvi300.0013.18.7-6-

Palikite atsiliepimą

Atsiliepimai

There are no reviews yet. Be the first one to write one.