Visi elektros planai

Žemiau esančioje lentelėje galite rasti visų elektros tiekėjų planus buitiniams vartotojams bei susijusią informaciją.

TiekėjasPlano pavadinimasLaiko zonosSuvartojamas kiekis, kWh/mėn.Tarifas darbo dienos metu, ct/kWhTarifas naktimis ir savaitgaliais, ct/kWhBendras tarifas, ct/kWhAbonentinis mokestis, EUR/mėn.Mėnesio sąskaitaKomentaras
EnefitFiksuota kaina

-300.00--13.30-39.90Pirmus 3 mėn. taikoma 0,011 EUR/kWh nuolaida. 100 proc. atsinaujinanti elektros energija.
IgnitisMinimalusViena300.00--15.3-45.90Papildomai galima pasirinkti atsinaujinančią elektros energiją ar fiksuoti kainą ilgesniam periodui.
IgnitisMinimalusDvi300.0017.211.8--46.20Papildomai galima pasirinkti atsinaujinančią elektros energiją ar fiksuoti kainą ilgesniam periodui.
IgnitisOptimalusViena300.00--13.8344.40Papildomai galima pasirinkti atsinaujinančią elektros energiją ar fiksuoti kainą ilgesniam periodui.
IgnitisOptimalusDvi300.0015.410.9-344.70Papildomai galima pasirinkti atsinaujinančią elektros energiją ar fiksuoti kainą ilgesniam periodui.
ElektrumStandartinisViena300.00--15.109-45.33Žalia (atsinaujinanti) elektros energija pirmus metus nemokamai.
ElektrumStandartinisDvi300.0017.41611.263--46.10Žalia (atsinaujinanti) elektros energija pirmus metus nemokamai.
ElektrumNamaiViena300.00--13.61343.83Žalia (atsinaujinanti) elektros energija pirmus metus nemokamai.
ElektrumNamaiDvi300.0015.61610.363-344.60Žalia (atsinaujinanti) elektros energija pirmus metus nemokamai.
ElektrumNamai pliusViena300.00--13.109645.33Žalia (atsinaujinanti) elektros energija pirmus metus nemokamai.
ElektrumNamai pliusDvi300.0015.01610.063-646.10Žalia (atsinaujinanti) elektros energija pirmus metus nemokamai.
Perlas energijaStandartinisViena300.00--13.7-41.10-
Perlas energijaStandartinisDvi300.0015.59.9--40.90-
Perlas energijaNamaiViena300.00--12.2339.60-
Perlas energijaNamaiDvi300.0013.79-339.40-
Perlas energijaNamai pliusViena300.00--11.7641.10-
Perlas energijaNamai pliusDvi300.0013.18.7-640.90-

Skačiuojant dviejų laiko zonų planus, daryta prielaida, jog 2/3 elektros yra suvartojama darbo dienų metu.